• +viber +38(050)315-39-42, (068)659-36-21, (073)052-33-57, (044)500-25-33
 • optima-osvita@ukr.net

  ТОВ «Центр освіти «ОПТІМА» приймає учнів 1-11 класів у будь-який час!
  Навчання в дистанційній школі - це атестат державного зразка та додатковий час для особистого розвитку дитини.

  Документи, які необхідні для вступу до ТОВ «Центр освіти «Оптіма»:
  - заява батьків або осіб, які їх замінюють (зразок заяви висилаємо за запитом);
  - копія свідоцтва про народження дитини;
  - особова справа учня (учениці);
  - свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів);
  - 1 фотокартка розміром 3x4 см.

  Шановні учні та батьки!
  Ви можете передати заяву про вступ та документи, що додаються до заяви, до адміністрації ТОВ «Центр освіти «Оптіма» у зручній для Вас формі:
  - особисто, за адресою, що вказана в розділі "Контакти", з 10.00 год. до 18.00 год.;
  - електронною поштою - скановані копії заяви та документів;
  - надіслати поштою рекомендованим листом за адресою, що вказана в розділі "Контакти".

  Чекаємо наших нових учнів 1-11 класів в інтерактивному цікавому та безмежному світі знань!

  «Центр освіти «Оптіма» - в авангарді дистанційної освіти України!

   

  17–19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила
  VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016»
  та ІІІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016»


  На виставці презентувалися досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, який представили 750 учасників із 25 регіонів України та 16 країн світу.
  Серед навчальних закладів міста Києва ТОВ «Центр освіти «Оптіма», презентував методичні матеріали та власний практичний досвід у системі дистанційної освіти нашої держави.

  Передові навчальні технології першої в Україні загальноосвітньої школи з дистанційною формою навчання представляла досвідчена команда: директор Білодід Ольга Володимирівна, заступник директора з науково-методичної роботи Яковенко Світлана Олександрівна, головний консультант з питань впровадження досвіду дистанційної шкільної освіти Європейського Співтовариства Вайшла Робертс та висококваліфіковані педагоги Алексєєва Людмила Леонідівна (математика та економіка), Бондарчук Оксана Валеріївна (музичне мистецтво), Веселка Оксана Леонідівна (англійська мова), Гуліна Валентина Валеріївна (технології), Снісар Сергій Миколайович (математика) та Шестопалова Людмила Григорівна (правознавство та образотворче мистецтво).



  Упродовж трьох днів роботи виставки адміністрація та педагоги ТОВ «Центр освіти «Оптіма» спілкувалися з представниками інших навчальних закладів, знайомилися з сучасними педагогічними та ІКТ технологіями, засобами навчання. Виставковий майданчик ТОВ «Центру освіти «Оптіма» відвідали фахівці і науковці Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, зокрема кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Єрмаков Іван Гнатович та голова Української світової спілки професійних вчителів Мацько Наталія Денисівна, а також колеги в галузі освіти.


  По закінченню виставки відбулося нагородження учасників Фестивалю експериментальних навчальних закладів України, серед яких ТОВ «Центр освіти «Оптіма» заслужено отримав свою нагороду.

   

  Любий Друже!
  Вітаємо Тебе з початком 2017-2018 навчального року у великій та дружній спільноті ОПТИМістів.



  Ми радіємо з того, що Ти – один з нас, талановитий, обдарований, розумний, неповторний.
  Впевнені, навчання у нас, в Центрі освіти «Оптіма», цікаве, сучасне, інноваційне, прогресивне, відкриє Тобі безліч нових можливостей, принесе задоволення та радість.
  Бажаємо успіхів у навчанні, реалізації своїх талантів, творчого пошуку, ОПТИМістичного настрою!

  Команда Центру освіти «Оптіма»

  На каналі Iнтер в програмі "Ранок" про дистанційну школу ОПТІМА: https://youtu.be/LQ3adprKCu8. Можливість здобути середню освіту дистанційно - це грандіозна альтернатива традиційній системі навчання. Про переваги дистанційного навчання в 1-11 класах в Центрі освіти "ОПТІМА" розповідає програма "Ранок".

  Багато мешканців з окупованих територій вже звернулися до школи "ОПТІМА" з заявами про вступ їх дітей до дистанційної школи. Іншого виходу зараз вони не мають. Діти повинні вчитися і здобувати середню освіту будь що. До того ж, Атестат про освіту повинен бути державного зразка та прийматься до розгляду будь-якими вищими навчальним закладами. Сумно, але документи, які видають навчальні заклади на окупованих територіях Донбасу та Криму, не визнані ніде в світі, в зв'язку з чим випускники позбавлені права вступати до вищих навчальних закладів України та інших країн.
  Але майбутнє наших дітей і захист їх прав - найважливіша річ сьогодні та завжди. Атестат, що одержують випускники Центру освіти "ОПТІМА", відповідає державному стандарту України і випускники дистанційної школи "ОПТІМА" мають дорогоцінну можливість поступати до будь-якого ВНЗ світу.

  Інформуємо родини, що знаходяться на окупованих територіях (АР Крим, зона АТО) або виїхали з цих територій (не мали можливості забрати документи з попереднього місця навчання)!
  1) Для Вас спрощено процедуру вступу до школи: Ви маєте право не надавати особову справу та медичну карту дитини з попереднього місця навчання! При зарахуванні Адміністрація нашої школи самостійно оформить особову справу учня!
  2) Заради вступу і оформлення документів Вам не потрібно спеціально приїздити. Ми оформимо Вашу дитину до школи за допомогою електронної пошти!
  3) Для зарахування учня до старшої школи (до 10-го класу) потрібно надати свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка.
  У випадку відсутності вказаного документа про освіту чи наявності "документів" про базову загальну середню освіту, виданих терористичними організаціями або окупаційною "владою" анексованої Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, учні можуть бути зарахованими лише до основної школи (до 9 класу). Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.
  Таким чином, всі наші учні можуть отримати державний документ про освіту!

  Україна - єдина країна!

   

  ЛИСТ
  МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  № 1/9-436 від 14 вересня 2015 року

  Органи управління освітою обласних,
  міських, районних (районних у містах)
  державних адміністрацій

  Загальноосвітні навчальні заклади

  Щодо продовження здобуття загальної
  середньої освіти особами, які проживають
  на тимчасово окупованій території України


  На численні звернення осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, стосовно можливості продовження здобуття загальної середньої освіти Міністерство на додаток до листа Міністерства від 14.10.2014 № 1/9-535 повідомляє, що учні, які проживають на відповідних територіях, можуть продовжити навчання на контрольованій українською владою території за всіма існуючими формами.
  Зважаючи на ситуацію, що несе загрозу життю і здоров'ю дітей, доцільним є їх зарахування саме на екстернатну або дистанційну форму навчання.
  Звертаємо увагу, що відповідно до пунктів 2.4. і 2.5. Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2008 року № 431, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 3 червня 2008 року за № 498/15189, керівники відповідних навчальних закладів за необхідності можуть приймати рішення про зарахування екстернів на навчання у відповідному навчальному році без обмеження терміну подачі заяв. Крім цього, пунктами 2.1., 4.1. - 4.7. Положення про дистанційну форму навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за № 703/23235, визначено можливість організації навчально-виховного процесу з використавши технологій дистанційного навчання у будь-яких формах навчання, в тому числі екстернатній.
  Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778, визначено, що для зарахування учня до старшої школи загальноосвітнього навчального закладу потрібно надати документ про попередньо здобуту базову загальну середню освіту державного зразка.
  У випадку відсутності вказаного документа про освіту чи наявності "документів" про базову загальну середню освіту, виданих терористичними організаціями або окупаційною "владою" анексованої Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, учні можуть бути зарахованими лише до основної школи. Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.
  Також повідомляємо про необхідність забезпечити наявність актуальної інформації на власних офіційних веб-сайтах про загальноосвітні навчальні заклади, у яких запроваджено екстернатну та дистанційну (окремо) форми навчання.
  З метою актуалізації цієї ж інформації на веб-сайті Міністерства просимо надати оновлені дані про зазначені вище навчальні заклади на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 вересня 2015 року.

  Перший заступник Міністра I. P. Совсун

  Нарешті середня освіта для українських дітей – дистанційно!
  Отримай середню освіту дистанційно в ЗНЗ «Центр освіти Оптіма». Тобі знадобиться комп'ютер і кілька годин на день на заняття.
  Навчання - це процес отримання знань, при якому не важливо де ти фізично перебуваєш під час навчання. Навчайся дистанційно!
  Прийом нових учнів в Центрі освіти Оптіма ведеться в будь-якому місяці. Не відкладай важливе рішення на завтра!
  Навчання в дистанційній школі «Центр освіти Оптіма» організовується за допомогою Інформаційно-освітньої платформи - це насичене інтерактивне освітнє середовище, завдяки якому вивчення будь-якого предмету шкільної програми стає цікавим і зрозумілим.

  Як організовано навчання?
  1. Програму кожного класу ми розділили на теми, що містять як теоретичний матеріал, пердбачені навчальною програмою практичні та лабораторні роботи, так і різноманітні форми контролю знань.
  2. Правильно спланували послідовність тем відповідно до Державного стандарту та навчальних програм, передбачених Міністерством освіти і науки України.
  3. По кожній темі підготували обов`язковий для вивчення матеріал та додатково доповнили його цікавими навчальними відео- та аудіофайлами, слайдами та іншими формами інтерактивного пізнання, щоб розширити пізнавальний простір кожного учня відповідно до його особистих інтересів та вподобань.



  Таким чином, учень ознайомлюється з цікавими навчальними інтерактивними матеріалами і відповідає на контрольні питання по конкретній темі. З нами процес навчання став захоплюючий і простий.
  Середня освіта українською та/або іноземною мовою дистанційно – зручно та результативно!

  Не втрачай час, ми чекаємо Тебе вже сьогодні. Не має значення скільки тобі років. Ти самостійний і сучасний, хочеш розпоряджатися своїм часом свідомо і закінчити середню школу - приходь до нас!
  Навчальна програма продумана, грамотно складена і надійно реалізується кращими талановитими викладачами.
  Випускникам видається документ про освіту державного зразка.

  Засідання Педагогічної ради ТОВ «Центр освіти «Оптіма» 23.03.2016 р.
  «Педрада – це спосіб колегіального розв’язання проблем, пусковий механізм мобілізації зусиль педагогічного колективу, школа професійної культури».

  23 березня 2016 року у приміщені Київського міського будинку вчителя відбулося засідання педагогічної ради ТОВ «Центр освіти «Оптіма» на тему: «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом реалізації особистісно-орієнтованого підходу та дистанційних технологій навчання».
  На педраді, під головуванням нового директора навчального закладу Білодід Ольги Володимирівни, обговорювались важливі питання та проблеми, над вирішенням яких педагогічний колектив працює як протягом 2015-2016 навчального року, так і на перспективу. Колеги поділилися власним педагогічним досвідом з урахуванням особливостей дистанційного вивчення предметів, обговорили пропозицію алгоритмізувати процес планування, створення і завантаження в систему дистанційного навчання уроків та узгодили єдині критерії та вимоги до навчальних матеріалів з предметів. Виступи були цікавими і супроводжувалися яскравими та змістовними презентаціями.



  Педраду було проведено згідно з програмою та у відповідності до затвердженого регламенту. За результатами педради була затверджена низка важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку ТОВ «Центр освіти «Оптіма» у системі вітчизняної дистанційної загальної середньої освіти.
  ТОВ «Центр освіти «Оптіма» висловлює щиру подяку адміністрації та колективу комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Київський міський будинок учителя».

  Про школу "Оптіма"

  Школа Оптіма в Інтернеті

  Зворотній зв'язок

  • +тел. (050)315-39-42, (068)659-36-21
  • тел. (073)052-33-57, (044)500-25-33
  •   +38(068)538-18-61
  • email: optima-osvita@ukr.net
  • Київ, пров.Тбіліський 4/10, офіс 117А
  • (ст.метро Політехнічний інститут)
  • ліцензія АЕ №298522 від 08.07.15