• +viber +38(050)315-39-42, (068)659-36-21, (073)052-33-57, (044)500-25-33
 • optima-osvita@ukr.net

  Як організовано навчання

  Цель обучения ребенка состоит в том, чтобы сделать его способным
  развиваться дальше без помощи учителя.

  - Э. Хаббард

  Якщо за традиційних форм навчання основним завданням учня було запам’ятати матеріал та потім його відтворити, то за умови застосування дистанційних технологій у учнів розвиваються уміння співставлення, аналізу, виявлення зв’язків, планування, групової взаємодії з використанням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

  Технологічно діяльність у «Центрі освіти «Оптіма» розгорнуто у Інтернет-середовищі Moodle. У якості єдиної точки доступу до ресурсів Центру використовується спеціально створений сайт optima-osvita.org. Тут розташовується вся інформація стосовно Центру, повний реєстр учасників та усіх навчальних ресурсів, та інша потрібна інформація. Всі події, що відбуваються в житті закладу – висвітлюються на сайті школи - єдиному навчальному просторі для учнів і вчителів.

  Навчання в 1-11 класах дистанційної школи - це процес отримання знань, при якому не важливо, де учень фізично перебуває під час навчання.  Технології віртуального класу дозволяють змоделювати навчальний процесс таким чином, що він не відрізняється від традиційного уроку і має виражену комунікаційну складову.

  Система навчання MOODLE - універсальна система, яка містить практично всі інструменти для успішного викладання навчальних предметів дистанційно. Участь у занятті і вивчення матеріалу учень підтверджує, відповідаючи на контрольні тести (або інші форми контролю). Також тести слугують і для самооцінки отриманих знань учнем. Додатково по закінченню кожної теми передбачена більш велика перевірочна робота. Метод оцінювання за темою - середній зважений. Технологія системи дозволяє учневі, вчителю та батькам постійно стежити за успішністю в процесі навчання. Технологічно всі форми навчання - найрізноманітніші, щоб навчання було результативним, а перевірка отриманих знань – об`єктивною, прозорою і всебічною.

  Система MOODLE надає можливість виконання всіх видів перевірочних і самостійних робіт, передбачених у загальнобов`язковій середній освіті:

  • Тести - в основному в онлайн режимі - які відкриваються за випадковим вибором, тому, двом учням відкриються різні варіанти, знижуючи ймовірність плагіату.
  • Твори, ессе, перекази - можуть виконуватися учнем як в комп`ютерному наборі, так і здаватися як рукописи - в сканованому вигляді.
  • Завдання з математики, хімії та інших предметів - також можуть виконуватися від руки.
  • Лабораторні роботи, які за вимогами безпеки та доступності матеріалів можливо виконувати в домашніх умовах, учні виконують самостійноно, за вказаним учителем планом, фіксуючи процес на вебкамеру і здаючи як відеоролик/відеопрезентацію. Технічно це не складно, навпаки - молоде покоління це виконує з великим ентузіазмом та інтересом.
  • У таких предметах, як мови, де потрібні усні відповіді, мовні тренування, вивчення віршів напам'ять, використовуються можливості аудіо- та/або відео-запису. Школа дає рекомендації та чіткі інструкції щодо оснащення комп`ютерної техніки доступними і зручними у використанні програмами.
  • У візуальному мистецтві часто використовуються можливості комп`ютерної графіки або сканування та завантаження творів учнів, віртуальні конкурси та інтерактивні виставки-презентації.
  • Онлайн консультації, уроки, перевірки отриманих знань - учитель за потребою може отримати від учня відповідь на поставлене запитання в режимі реального часу, до того ж з можливістю аудіо- та відеозапису.
  • Передбачено регулярні опитування та анкетування учнів з метою виявлення недоліків, сильних і слабких сторін процесу навчання, напрямів оптимізації навчального процесу.
  • Передбачено систему рейтингів учителів, а також заохочення тих учителів, про яких найбільш позитивно відгукуються учні Центру та їх батьки.
  • Самостійна робота учнів передбачає різноманітні її види, зокрема самостійну підготовку під безпосереднім керівництвом учителя.

  Навчайся дистанційно з 1 по 11 клас.

  Приходь до «Центру освіти «Оптіма», ми зарахуємо тобі оцінки з попередньої школи та навчання продовжиться дистанційно. Кращі професійні та доброзичливі викладачі чекають на Тебе саме в «Центрі освіти «Оптіма». Тому, навіть якщо твої успіхи у звичайній школі залишали бажати кращого, ти можеш бути впевнений, що в нашій дистанційній школі тобі підкоряться предмети. Нам є чим зацікавити школяра і ми знаємо, як мотивувати будь-якого учня. Ми - професіонали своєї справи!

   

   

  Всякое настоящее образование добывается только путем самообразования.
  - Э. Берк

  Як організовано навчання?

  1. Програма кожного класу розділена на теми, що містять як теоретичний матеріал, практичні та лабораторні роботи, так і різноманітні форми контролю знань.
  2. Послідовність тем відповідає Державному стандарту та навчальним програмам Міністерства освіти і науки України.
  3. По кожній темі підготовлено обов`язковий для вивчення матеріал, додатково доповнений цікавими навчальними відео- та аудіофайлами, слайдами та іншими інтерактивними формами, щоб розширити пізнавальний простір кожного учня, відповідно до його особистих інтересів та вподобань.

   

  На початку навчання учень отримує пароль від системи дистанційного навчання (навчального сайту). На навчальному сайті розташовано весь матеріал, за яким буде проходити навчання, і питання для самоконтролю. Протягом всього навчання учні дистанційної школи активно ведуть комунікацію з викладачем через Інтернет (внутрішній чат, відео-конференції, форум, Skype) і, за бажанням, можуть відвідувати консультації очно.

   

  Таким чином, учень ознайомлюється з цікавими навчальними інтерактивними матеріалами і відповідає на контрольні питання по конкретній темі. В результаті, процес навчання став захоплюючий і простий.

  Отримати середню освіту дистанційно - це зручно і просто!

  Не втрачай час, ми чекаємо тебе вже сьогодні. Не має значення скільки тобі років, ми приймаємо учнів з 1 по 11 клас. Якщо ти - самостійний і сучасний, хочеш розпоряджатися своїм часом свідомо і успішно закінчити середню школу - приходь до нас! Дистанційне навчання - це незалежність від місця перебування і стану здоров'я, це самостійність, комфорт і додатковий час на особистий розвиток і хобі.

  Випускникам видається документ про освіту єдиного державного зразка України.

  Наші вчителі

  Українська
  мова
  Математика
  Біологія.
  Екологія
  Англійська
  мова
  Математика
  Фізика. Астрономія
  Математика.
  Економіка
  Хімія
  Трудове
  навчання
  Історія.
  Образотворче мистецтво
  Зарубіжна
  література
  Учитель
  1-4 класів
  Історія
  Захист Вітчизни.
  Фізкультура
  Географія
  Українська мова
  і література
  Зарубіжна
  література
  Інформатика
  Польська мова
  Музичне
  мистецтво
  Історія
  Українська
  література
  Природознавство.
  Основи
  здоров'я
  Англійська
  мова
  Англійська
  мова 1-4 класи

  Про школу "Оптіма"

  Школа Оптіма в Інтернеті

  Зворотній зв'язок

  • +тел. (050)315-39-42, (068)659-36-21
  • тел. (073)052-33-57, (044)500-25-33
  •   +38(068)538-18-61
  • email: optima-osvita@ukr.net
  • Київ, пров.Тбіліський 4/10, офіс 117А
  • (ст.метро Політехнічний інститут)
  • ліцензія АЕ №298522 від 08.07.15