• +viber +38(050)315-39-42, (068)659-36-21, (073)052-33-57, (044)500-25-33
 • optima-osvita@ukr.net

  Як організовано навчання

  Освітня діяльність дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» розгорнуто у Інтернет-середовищі Moodle. У якості єдиної точки доступу до ресурсів Центру використовується спеціально створений сайт optima-osvita.org. Тут розташовується вся інформація стосовно Центру, повний реєстр учнів, учителів, усіх навчальних ресурсів, оцінок, та інша необхідна інформація. Всі події, що відбуваються в житті дистанційної школи «Оптіма", висвітлюються на сайті школи - єдиному навчальному просторі для учнів і вчителів.

  Навчання в 1-11 класах дистанційної школи - це процес отримання знань, при якому не важливо, де учень фізично перебуває під час навчання. Технології віртуального класу дозволяють змоделювати навчальний процесс таким чином, що він не відрізняється від традиційного уроку і має виражену комунікаційну складову.

  Як діє учень дистанційної школи «Оптіма»?

  1. Програма кожного класу розділена на теми та уроки, що містять як теоретичний матеріал, практичні та лабораторні роботи, так і різноманітні форми контролю знань.
  2. Послідовність тем відповідає Державному стандарту та навчальним програмам Міністерства освіти і науки України.
  3. По кожній темі підготовлено обов`язковий для вивчення матеріал, додатково доповнений цікавими навчальними відео- та аудіофайлами, слайдами та іншими інтерактивними формами, щоб розширити пізнавальний простір кожного учня, відповідно до його особистих інтересів та вподобань.

  На початку навчання учень отримує пароль від системи дистанційного навчання (навчального сайту).
  Протягом всього навчання учень дистанційної школи «Оптіма»:
  - поурочно вивчає шкільні предмети,
  - відповідає на контрольні питання,
  - здає перевірочні роботи по конкретним темам,
  - отримує оцінки та коментарії вчителів,
  - активно веде комунікацію з викладачем через Інтернет (внутрішній чат, відео-конференції, форум, Skype),
  - за бажанням, може відвідувати консультації очно.

  В результаті, процес навчання став захоплюючий і простий, а отримати середню освіту дистанційно - зручно та цікаво!

  Не втрачай час, ми чекаємо тебе вже сьогодні. Не має значення скільки тобі років, ми приймаємо учнів з 1 по 11 клас. Приходь до нас! Дистанційне навчання - це незалежність від місця перебування і стану здоров'я, це самостійність, комфорт і додатковий час на особистий розвиток і хобі.

  Дистанційна школа «Оптіма» видає випускникам документ про освіту єдиного державного зразка України.

  Про навчальний сайт та систему навчання

  Система навчання MOODLE - універсальна система, яка містить практично всі інструменти для успішного викладання навчальних предметів дистанційно. Участь у занятті і вивчення матеріалу учень підтверджує, відповідаючи на контрольні тести (або інші форми контролю). Також тести слугують і для самооцінки отриманих знань учнем. Додатково по закінченню кожної теми передбачена більш велика перевірочна робота. Метод оцінювання за темою - середній зважений. Технологія системи дозволяє учневі, вчителю та батькам постійно стежити за успішністю в процесі навчання. Технологічно всі форми навчання - найрізноманітніші, щоб навчання було результативним, а перевірка отриманих знань – об`єктивною, прозорою і всебічною.

  Система MOODLE надає можливість виконання всіх видів перевірочних і самостійних робіт, передбачених у загальнобов`язковій середній освіті:

  • Тести - в основному в онлайн режимі - які відкриваються за випадковим вибором, тому, двом учням відкриються різні варіанти, знижуючи ймовірність плагіату.
  • Твори, ессе, перекази - можуть виконуватися учнем як в комп`ютерному наборі, так і здаватися як рукописи - в сканованому вигляді.
  • Завдання з математики, хімії та інших предметів - також можуть виконуватися від руки.
  • Лабораторні роботи, які за вимогами безпеки та доступності матеріалів можливо виконувати в домашніх умовах, учні виконують самостійноно, за вказаним учителем планом, фіксуючи процес на вебкамеру і здаючи як відеоролик/відеопрезентацію. Технічно це не складно, навпаки - молоде покоління це виконує з великим ентузіазмом та інтересом.
  • У таких предметах, як мови, де потрібні усні відповіді, мовні тренування, вивчення віршів напам'ять, використовуються можливості аудіо- та/або відео-запису. Школа дає рекомендації та чіткі інструкції щодо оснащення комп`ютерної техніки доступними і зручними у використанні програмами.
  • У візуальному мистецтві часто використовуються можливості комп`ютерної графіки або сканування та завантаження творів учнів, віртуальні конкурси та інтерактивні виставки-презентації.
  • Онлайн консультації, веб-конференції, уроки, перевірки отриманих знань - учитель за потребою може отримати від учня відповідь на поставлене запитання в режимі реального часу, до того ж з можливістю аудіо- та відеозапису.
  • Передбачено регулярні опитування та анкетування учнів з метою виявлення недоліків, сильних і слабких сторін процесу навчання, напрямів оптимізації навчального процесу.
  • Передбачено систему рейтингів учителів, а також заохочення тих учителів, про яких найбільш позитивно відгукуються учні Центру та їх батьки.
  • Самостійна робота учнів передбачає різноманітні її види, зокрема самостійну підготовку під безпосереднім керівництвом учителя.

  Наші вчителі

  Українська мова
  і література
  Інформатика. Математика
  Біологія.
  Екологія
  Англійська
  мова
  Математика
  Фізика. Астрономія
  Математика.
  Економіка
  Хімія
  Трудове
  навчання
  Історія.
  Образотворче
  мистецтво
  Зарубіжна
  література
  Учитель
  1, 3 класів
  Учитель
  2, 4 класів
  Всесвітня
  історія
  Польська
  мова
  Українська мова
  і література
  Зарубіжна
  література
  Географія
  Географія
  Музичне
  мистецтво
  Історія
  Українська
  література
  Природознавство.
  Основи
  здоров'я
  Англійська
  мова
  Англійська
  мова 1-4 класи
  Англійська
  мова

  Про школу "Оптіма"

  Школа Оптіма в Інтернеті

  Зворотній зв'язок

  • +тел. (050)315-39-42, (068)659-36-21
  • тел. (073)052-33-57, (044)500-25-33
  •   +38(068)538-18-61
  • email: optima-osvita@ukr.net
  • Київ, пров.Тбіліський 4/10, офіс 117А
  • (ст.метро Політехнічний інститут)
  • ліцензія АЕ №298522 від 08.07.15